Jau no seniem laikiem, kopš civilizācijas sākuma, mūsu senči ir izrakuši no zemes dzīlēm minerālus un kristālus, lai tos nēsātu kā rotas vai amuletus. Senie ēģiptieši bija prasmīgi dārgakmeņu apstrādātāji. Mūsdienās interese par dabīgiem akmeņiem ir lielāka nekā jebkad.
Dabīgie Akmeņi (kristāli, minerāli) radās vienlaikus ar Zemes garozas veidošanos un tie turpināt veidoties arī šodien. Kristālus var dēvēt par Zemes DNS evolūcijas ķīmisko nospiedumu. Lai kāda būtu kristālu forma, tā spēj absorbēt, saglabāt un izstarot enerģiju, tādējādi atdodot savu enerģiju akmens rotas nēsātājam. Minerāliem ir enerģētiskais lauks, kurš saskaroties ar cilvēka enerģisko laiku sāk mijiedarboties.
Dabā nav sastopami divi vienādi akmeņi. Katrs no tiem ir unikāls. Pat vienam minerālam var būt atšķirīgu krāsu vai formu varietātes, kuriem doti dažādi nosaukumi. Dabā pastāv aptuveni 2500 dažādu minerālu veidu.
Kristālu uzbūves pamatā ir atoms un tā sastāvdaļas. Atoms ir kustīgs un satur daļiņas, kas riņķo ap tā kodolu nemainīgā kustībā. Kaut kristāls izskatās nekustīgs un nemainīgs, patiesībā tā ir mutuļojoša molekulu masa, kas vibrē ar noteiktu frekvenci. Tieši iekšējā kustība piešķir kristālam enerģiju. To smalkās vibrācijas ietekmē cilvēka fizisko, emocionālo, mentālo, psiholoģisko un garīgo līmeni.
Atceraties, ka cilvēki un kristāli ir veidoti no dažādiem enerģijas veidiem, taču mēs dzīvojam uz vienas planētas un mums ir tikai atšķirīgs veidols. Ja Jūs piesaista kāds konkrēts minerāls, tad tas nozīmē, ka Jums ir nepieciešams kaut kas, lai līdzsvarotu sevi.